آیا امکان ترجمه، تایید دادگستری و تایید وزارت خارجه مدارک به صورت فوری یک روزه در دارالترجمه رسمی دکتر آرمیون وجود دارد؟

 

پاسخ: معمولا خیر ، اما در موارد خاص در صورت وجود تسهیلات در زمان درخواست این امر امکان پذیر است ولی با توجه به اینکه ترجمه رسمی شامل مراحل اداری و پیچیده متعدد می شود می بایست این امر با هماهنگی قبلی با دارالترجمه رسمی دکتر آرمیون  صورت گیرد که در صورت امکان در زمان درخواست این خدمات ارائه می شود و راهنمایی های لازم در اختیار شما مشتریان گرامی قرار داده خواهد شد.

ترجمه رسمی مدارک شامل چه مراحلی است؟

پاسخ: ترجمه رسمی مدارک شامل ترجمه با مهر مترجم رسمی، ترجمه با مهر مترجم رسمی همراه با تایید دادگستری و مرحله نهایی ترجمه با مهر مترجمی رسمی و تاییدیه دادگستری همراه با تایید وزارت خارجه است که به ترتیب انجام می گیرند.

 

آیا خدمات تایید سفارت مدارک توسط دارالترجمه رسمی دکتر آرمیون صورت می گیرد؟

 

پاسخ: تایید سفارت مدارک در صورت درخواست مشتری و وجود تسهیلات لازم در زمان درخواست و با هماهنگی قبلی می تواند توسط دفتر دارالترجمه رسمی دکتر آرمیون انجام گیرد.

پاسخ: بله، ترجمه رسمی دارای تعرفه مشخص است ولی دارالترجمه های مختلف بسته به این که به عنوان مرکز مشغول به فعالیت باشند ممکن است قیمت های متفاوتی ارائه نمایند. لازم به ذکر است دارالترجمه رسمی دکتر آرمیون همواره خود را متعهد دانسته است که بالاترین سطح کیفیت از خدمات را با مناسب ترین قیمت و در نظر گرفتن تخفیفات ویژه به مشتریان عزیز ارائه نماید.

مشاوره رایگان در دارالترجمه دکتر آرمیون

تماس و مشاوره رایگان